Wypadek w Nowej Wsi. Utrudnienia w ruchu – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   19 maja 2016 09:57

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku drogowym w Nowej Wsi. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Główny przejazd przez tę miejscowość jest utrudniony.

Na drodze wojewódzkiej nr 948 łączącej Oświęcim z Kętami zderzyły się samochody osobowy i ciężarowy. Okoliczności tego wypadku na razie nie są znane. Ustalają je policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W zdarzeniu obrażeń doznały dwie osoby. Zajęli się nimi ratownicy medyczni. Jedną przetransportowali ambulansem do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Na miejscu zdarzenia pracuje pięć zastępów strażackich z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach.

Droga początkowo była zablokowana. Policja zorganizowała objazdy. Teraz na odcinku od ronda do stacji benzynowej obowiązuje ruch wahadłowy.

Zdjęcia ze zdarzenia otrzymaliśmy od naszych Czytelników.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .