Wymiana walut online? Skorzystaj z kantoru internetowego i oszczędzaj

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   18 stycznia 2018 16:30

Czy można zaoszczędzić podczas wymiany pieniędzy? Okazuje się, że tak, ale tylko wtedy, gdy wybierze się odpowiedni kantor.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż stacjonarne kantory lub banki są nowoczesne kantory online. Warto z tej opcji skorzystać, ponieważ różnice w cenie kursów bywają naprawdę duże.

Gdzie można korzystnie wymienić walutę?

Waluta może być wymieniona w banku, kantorze stacjonarnym lub kantorze internetowym. W banku tabele kursów walut są sztywne, a spready bardzo wysokie. Wymiana w banku jest oczywiście bezpieczna, ale nie daje zbyt wielu korzyści. Na czym tracą Polacy przy wymianie walut? Przy częstych transakcjach i dużych kwotach można sporo stracić.

Korzystanie z kantorów stacjonarnych jest z kolei czasochłonne, a przecież nie każdy ma czas na chodzenie z gotówką po mieście i szukanie najlepszych cen. Spready są w tym wypadku korzystniejsze niż bankach, ale nadal wyższe niż w serwisach online. Wymiana w kantorach internetowych to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto często wymienia walutę. Spready są tam niższe niż w kantorach stacjonarnych oraz bankach, więc wymiana jest znacznie korzystniejsza.

Jak wymienić walutę online?

Wymiana w kantorze internetowym, np. na stronie kantoronline.pl jest bezpieczna i wygodna. Można jej dokonać w dowolnym czasie i miejscu, mając dostęp do internetu. Operacja jest bardzo szybka i korzystna. Różnice w spreadzie często wynoszą nawet kilkadziesiąt groszy, co przy dużych wymianach daje naprawdę spore kwoty. Różnicę można dostrzec, porównując kursy w kantorze internetowym z kursami w banku.

Pieniądze może wymienić online po założeniu konta walutowego w swoim banku i znalezieniu kantoru internetowego oferującego korzystne ceny. Wymiana jest operacją prostą i bezpieczną. Każdy kantor internetowy stosuje nowoczesne systemy zabezpieczeń, przypominające te, które stosowane są w bankowych serwisach transakcyjnych. Dzięki temu wymieniane środki są w pełni bezpieczne, a transakcje realizowane wyjątkowo sprawnie.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .