Wygraj „Autodestrukcję” i spotkaj się z autorką

Paweł Wodniak  |   Fakty,Konkursy,Kultura i rozrywka  |   12 lipca 2016 12:12

W najbliższy czwartek o godzinie 17 w Galerii Książki w Oświęcimiu spotka się z czytelnikami Monika Zajas, autorka świetnego dramatu psychologiczno-obyczajowego „Autodestrukcja”. Patronem publikacji są Fakty Oświęcim.

Pisarka, mieszkająca w Polance Wielkiej, przedstawia na ponad 250 stronach kobietę i dwóch mężczyzn. Bohaterowie to zwykli ludzie, tacy, jakich każdego dnia mijamy na ulicy, w sklepie, w restauracji. Monika Zajas w ciekawy sposób ukazuje marzenia każdego z bohaterów, którzy żyją w tym samym czasie, co my.

Fabuła jest tak wciągająca, że książkę czyta się jak dobry kryminał i nie sposób przerwać  lekturę w gdzieś w środku, po kolejnym rozdziale. Zakończenie jest totalnie zaskakujące, gdyż… I tu opuszczamy zasłonę milczenia.

Książkę można kupić bezpośrednio w wydawnictwie czarna Kawa (TUTAJ) lub na stronie internetowej Empiku (TUTAJ).

Fakty Oświęcim ogłaszają konkurs, w którym do wygrania mamy cztery egzemplarze „Autodestrukcji”. By wziąć udział w konkursie i losowaniu książki należy do środy 13 lipca do godziny 18 na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie „Autodestrukcja” w temacie wiadomości,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie książkowym mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.
– odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł nosi pierwsza książka Moniki Zajas i pod jakim nazwiskiem autorka ją wydała?

Prosimy też o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ).
Fakty Oświęcim na Instagramie

#Oświęcim #zabytkowe #zlot #samochody #motocykle

A photo posted by Fakty Oświęcim (@faktyoswiecim) on

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .