Wszedł w dorosłość i… konflikt z prawem

3 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   17 października 2018

Dzielnicowi z oświęcimskiej komendy policji zatrzymali nastolatka, który dopiero co wszedł w dorosłość, a chwilę później w konflikt z prawem.

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych policjanci postanowili obejść swój rewir służbowy, czyli Stare Miasto, zahaczając o Bulwary. Tam w czasie ładnej pogody przychodzi wielu spacerowiczów, ale także wagarowiczów i miłośników picia alkoholu w miejscach, gdzie jest to niedozwolone.

Mundurowi dostrzegli trzech nastolatków i postanowili sprawdzić, czy o tej porze nie powinni być raczej w szkole. Podczas rozmowy okazało się, że cała trójka jest już pełnoletnia. Rozmawiając dalej, funkcjonariusze zwrócili uwagę na zawiniątko, które jeden z młodych mężczyzn próbował dyskretnie odrzucić od siebie.

Był to woreczek z suszem roślinnym, którym mogła się okazać marihuana. Dlatego też jeden z 18-latków trafił do komendy. Tam potwierdziło się przy pomocy testera narkotykowego, że to środek odurzający.

Młodzieńcowi za posiadanie narkotyku grozi kara do trzech lat więzienia.

Komentarze
 • 18 października 2018 21:29

  Koper

  Udostępniłem w NL..proszę poczytać
  https://m.facebook.com/comment/replies/?ctoken=10157647627527195_10157647651642195&ft_ent_identifier=10157647627527195&gfid=AQD68d_ZNHB2jh6j&notif_t=group_comment&notif_id=1539885293993635&ref=m_notif

 • 18 października 2018 21:32

  Koper

  Jak masz słaby umysł to Cię uzależnia. Pale ponad 8 lat, robię sobie przerwy tylko z jednego powodu – dochodzi do sytuacji kiedy pale czystego lolka z pół gramu suszu i nie czuje różnicy niż na trzeźwo. Nigdy nie miałem problemu z odstawieniem, co najwyżej jakieś dziwne sny przez pierwsze dwa-trzy dni. Ale z drugiej strony ja nie chcę odstawić na stałe, bo lubię palić zioło. Czy to, że coś lubisz robić ale nie jesteś tego niewolnikiem świadczy o nałogu? No nie sądzę. Chcesz dalej mówić za całość społeczeństwa tylko dlatego, że “ty tak masz”?

 • 18 października 2018 21:33

  Koper

  Cytat z FB… Jak masz słaby umysł to Cię uzależnia. Pale ponad 8 lat, robię sobie przerwy tylko z jednego powodu – dochodzi do sytuacji kiedy pale czystego lolka z pół gramu suszu i nie czuje różnicy niż na trzeźwo. Nigdy nie miałem problemu z odstawieniem, co najwyżej jakieś dziwne sny przez pierwsze dwa-trzy dni. Ale z drugiej strony ja nie chcę odstawić na stałe, bo lubię palić zioło. Czy to, że coś lubisz robić ale nie jesteś tego niewolnikiem świadczy o nałogu? No nie sądzę. Chcesz dalej mówić za całość społeczeństwa tylko dlatego, że “ty tak masz”?

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa