Wpadł do stawu po pijanemu, ale z maseczką na twarzy

Redakcja eFO  |   Fakty  |   24 kwietnia 2020 10:26

53-latek pił alkohol nad stawem rybnym, pośliznął się i wpadł do wody. Chociaż mężczyzna zapomniał o podstawowych zasadach bezpieczeństwa nad wodą, pamiętał o obowiązku noszenia maseczki.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 16 w Witkowicach w rejonie stawów rybnych przy ulicy Dworskiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Witkowic dotyczące mężczyzny znajdującego się w stawie. 

Funkcjonariusze zastali zgłaszającego oraz mężczyznę stojącego po pas w wodzie z założoną maseczką ochronną na twarzy.

„Mundurowi natychmiast wyciągnęli 53-latka na brzeg, a ze względu na fakt nietrzeźwości oddali go pod opiekę rodziny, informując, że spożywanie alkoholu nad wodą może skończyć się tragicznie” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci przypominają, że nad wodę,  zamiast alkoholu należy zabrać ze sobą zdrowy rozsądek i oczywiście – maseczkę ochronną.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .