WOŚP: Wylicytuj koszulkę Roberta Lewandowskiego – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   18 stycznia 2018

Koszulkę klubową Roberta Lewandowskiego z autografem piłkarza wciąż można wylicytować na aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ten cenny dla każdego kibica fant znajduje się na aukcji Allegro Charytatywni.

Cała kwota uzyskana ze sprzedaży koszulki z numerem dziewiątym, nazwą klubu – Bayern Műnchen – i nazwiskiem Roberta Lewandowskiego, trafi na konto WOŚP.

Koszulkę z autografem piłkarskiej gwiazdy kupiła Dorota Niedziela, poseł ziemi oświęcimskiej rodem z Kęt. To właśnie parlamentarzystka przekazała ten fant na aukcję Allegro.

Zachęcamy do licytacji. Wraz z Dorotą Niedzielę chcemy osiągnąć jak najwyższą kwotę. Jak wiadomo, w tym roku fundacja Jerzego Owsiaka zbiera pieniądze na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Aukcja trwa do 24 stycznia.

 

 

 

26. finał WOŚP 2018 w powiecie oświęcimskim

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa