WOŚP przysłała łóżka do szpitala w Oświęcimiu – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   3 grudnia 2020 13:20

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przysłała do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu 15 łóżek do leczenia pacjentów zakażonych COVID-19.

Początkowo Jurek Owsiak, szef WOŚP, obiecywał po 20 łóżek na szpital. Ponieważ jednak zainteresowanie szpitali łóżkami ufundowanymi przez fundację było bardzo duże, przydziały trzeba było nieco zmniejszyć.

Łóżka od WOŚP są przeznaczone do leczenia pacjentów z potwierdzonym COVID-19, a także do ich intensywnej terapii.

„Dziękujemy tym, którzy aktywnie wsparli udział szpitala w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Martynie Wróbel oraz doktorowi Krzysztofowi Zemankowi, który współpracuje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy na rzecz Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu” – napisała dyrekcja lecznicy na swojej stronie internetowej.

Zobacz również:

Łóżka dla szpitala od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .