Wójt gminy Oświęcim o kontrowersyjnych decyzjach radnych – FILMY

2 Materiał sponsorowany  |   Fakty  |   11 czerwca 2018

Albert Bartosz, wójt gminy Oświęcim, przedstawia swoje zdanie w sprawie kontrowersyjnych decyzji radnych podjętych na ostatniej sesji Rady Gminy Oświęcim.

Mowa o odsunięciu w czasie głosowania nad uchwałami, dotyczącymi sprzedaży pałacu w Porębie Wielkiej i wieczystej dzierżawy gruntu, na którym mieszczą się tzw. ziemniaczarki w Brzezince.

 

Komentarze
  • 12 czerwca 2018 01:23

    Spinka16

    Ten materiał jest żenujący! Radny z Grojca chciał zabezpieczyć materiały dla szkoły bo niby tam sa jego dzieci?! Przecież to jawna prowokacja. Nie znam tego radnego, nie wiem nawet jak wygląda ale to co w tym materiale mówi wójt to „przepraszam za kolokwializm” przechodzi ludzkie pojęcie! Pani Bryzek nie powiedziała Panu, że działki po części są jej rodziny? Dopiero by było, że chce załatwiać swoim…! To musi być koniec, nie można tak przeinaczać faktów pod siebie. Granie takimi strunami jest poniżej pasa – gdzie jakaś kultura, szacunek? W imię czego chce Pan się odgryźć? Bo się od Pana odwrócili? (czyt. Rada Gminy). Bo uwierzyli Smolarkowi zamiast PAnu? A może warto pomyśleć, że to naście osób się nie myli? Ja Pana naprawdę szanowałam bo dużo dobrego Pan zrobił, głosowałam na Pana, miał Pan misję, która mi się podobała ale ta Pana „piaskownica” już mi się nie podoba. Cały ten materiał to kompromitacja – nie wiem kto to Panu doradził ale chyba ta osoba nie życzy Panu nic dobrego. Odniósł Pan klęskę – mnie Pan nie przekonał do tego, że Radni są źli – udowodnił Pan tylko, że to w Panu coś jest nie tak. KONIEC! 🙁 P.S …i kolejny materiał sponsorowany…

  • 12 czerwca 2018 09:43

    Henryk

    Każda strona sporu chce mieć uprawnienia drugiej. Niezłe rozbieżności. Jak podaje wójt każdy sołtys chce być władzą wykonawczą w swojej wiosce. Z drugiej strony zapisane w ustawie uprawnienia Rady Gminy w zakresie ustalania wysokości jego uposażenia, jemu również mu “nie leżą”. Słowem dobrze, że wybory za pasem. 🙂

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa