Włoska mama w pizzerii Matteo – FOTO

Materiał partnerski  |   Fakty,Kulinaria  |   10 stycznia 2019 15:45

Do oświęcimskiej pizzerii Matteo przyjechała „włoska mama”. Przeprowadziła warsztaty kulinarne i zapowiedziała kolejne wizyty w tym miejscu.

Ewa Szczęsna, uczestniczka programu MasterChef, na co dzień mieszka we Włoszech. W Matteo uczyła załogę robić prawdziwy świeży włoski makaron z pysznymi sosami.

Efekty warsztatów klienci pizzerii poznają już na wiosnę, po remoncie lokalu. Wtedy to w menu pojawią się oryginalne makarony według przepisu rodem z Italii. A właśnie takich, włoskich smaków poszukuje szef pizzerii Matteo, by zadowolić nawet najbardziej wybrednych bywalców lokalu.

Niebawem „włoska mama” wróci do Oświęcimia, by w Matteo przeprowadzić warsztaty kulinarne dla klientów oraz dla dzieci.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa