Włamał się do plebanii – FILM

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   14 sierpnia 2018 14:08

Publikujemy film pokazujący mężczyznę, który włamał się do plebanii parafii świętego Jana Kantego w Malcu. Policja liczy, że ktoś rozpozna złoczyńcę.

Włamywacz pojawił się przy budynku w niedzielę 29 lipca tuż po godzinie 8, czyli chwilę po rozpoczęciu się porannej mszy świętej. Próbował sforsować drzwi wejściowe, ale nie pokonał zabezpieczeń.

Wspiął się zatem po rynnie na balkon i wybił szybę. Gdy usłyszał dźwięk alarmu, szybko zeskoczył na ziemię i wziął nogi za pas.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Kętach. Dzisiaj podjęli decyzję, by upublicznić nagranie z monitoringu, na którym widać włamywacza.

Dochodzeniowcy apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę, o kontakt z kęcką jednostką policji pod numerem 33 845 33 22 lub z numerem alarmowym 997. Poszukiwany, to mężczyzna w wieku 25-30 lat, mierzący ok. 180 cm wzrostu. W chwili włamania był ubrany w szarą bluzę z kapturem, czarne krótkie spodenki, tzw. bojówki, i czarne buty sportowe ze znakiem firmy Nike. Miał też przy sobie czarną torbę sportową z logiem Pumy.

Policja zapewnia anonimowość.

 

Film: Parafia w Malcu

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa