Wkrótce ruszy remont kamienicy na rynku

Redakcja FO  |   Fakty  |   15 maja 2019 06:14

Kęczanie się doczekali. Po kilku latach konsultacji społecznych, rozmów, planów w kęckim magistracie podpisano umowę na remont kamienicy Rynek 13.

Koszt realizacji robót budowlanych zadania „Zmiana sposobu użytkowania kamienicy przy Rynek 13 w Kętach poprzez nadanie jej społecznie użytecznych funkcji”, zgodnie z wartością umowną wynosi 4.728.455,43 zł brutto.

“Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Henryk Jurczak Spółka Jawna z Porąbki. Roboty rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu i potrwają do końca sierpnia 2020 roku” – informuje Krzysztof Jan Klęczar, burmistrz gminy Kety.

Zadanie zostało dofinansowane kwotą 3 583 072,20 zł z pieniędzy Unii Europejskiej.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa