Wjechał samochodem do akwenu. Nie żyje – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   14 kwietnia 2018

Nie żyje 68-letni mężczyzna, który dzisiaj rano wjechał samochodem do wyrobiska żwirowni. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Po godzinie 9 w Smolicach jeden z wędkarzy widział, jak zielony opel astra wjechał do akwenu, będącego wyrobiskiem żwirowni. Mężczyzna natychmiast wezwał służby ratunkowe.

Do akcji ratowniczej przystąpili strażacy z jednostek Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie, Oświęcimiu i Krakowie, skąd przyjechali nurkowie, oraz z Ochotniczych Straży Pożarnych w Podolszu, Oświęcimiu, Jankowicach i Rozkochowie.

Z leżącego na głębokości czterech metrów samochodu nurkowie wydobyli 68-letniego mieszkańca Katowic. Mimo podjętej natychmiast resuscytacji, życia mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz zespołu ratownictwa medycznego stwierdził zgon.

Strażacy wyciągnęli opla z wody i wydobyli go na brzeg. Sprawą zajęli się policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze i Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności, w jakich doszło do tej tragicznego zdarzenia.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa