• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Wjechał na rondo i utknął w krzewach - FOTO

Reklama

Nieustalony na razie kierowca wjechał na rondo im. Augusta Kowalczyka. Zamiast objechać rondo dookoła, pojechał na wprost.

Rondo jest zlokalizowane u zbiegu ulic Wyzwolenia, Kolbego i Leszczyńskiej w Oświęcimiu. Kia picanto utknęła w roślinności na części poza jezdnią. Kierowca wystawił trójkąt ostrzegawczy i poszedł sobie. Na miejsce przyjechały dwa patrole oświęcimskiej drogówki. Mundurowi rozpoczęli ustalanie kto i dlaczego spowodował tę kolizję drogową.  width=  width=  width=  width=  width=  width=  width=Kolizja na rondzie