Reklama
28 czerwca 2026, niedziela
Wjechał na rondo i utknął w krzewach - FOTO
- Paweł Wodniak
- 15 września 2023
- 18:20
Reklama
Nieustalony na razie kierowca wjechał na rondo im. Augusta Kowalczyka. Zamiast objechać rondo dookoła, pojechał na wprost.
Rondo jest zlokalizowane u zbiegu ulic Wyzwolenia, Kolbego i Leszczyńskiej w Oświęcimiu. Kia picanto utknęła w roślinności na części poza jezdnią. Kierowca wystawił trójkąt ostrzegawczy i poszedł sobie. Na miejsce przyjechały dwa patrole oświęcimskiej drogówki. Mundurowi rozpoczęli ustalanie kto i dlaczego spowodował tę kolizję drogową.

