Wilk Jacka Balona w konkursie National Geographic

Jola Wodniak  |   Fakty,Meteo  |   2 września 2020 20:04

Jacek Balon, fotoreporter portalu Fakty Oświecim startuje w konkursie National Geographic. Bohaterem zdjęcia jest Fredi Wolfdog.

Fotograf zdradza, że z Fredim pracuje się ciężko, ponieważ to bardzo wymagający model.

„Wymaga wiele cierpliwości. Zdjęcie wykonałem podczas swojej pierwszej psiej sesji, czysty przypadek zadecydował, że odbyła się ona nad Sołą w Oświęcimiu o wschodzie słońca. Jeszcze mgła unosiła się nad wodą” – mówi Faktom Oświecim Jacek Balon, fotoreporter Faktów Oświecim.

W każdym tygodniu internauci wybierają dwie zwycięskie prace, a ich autorzy otrzymają Nagrody Etapowe. Laureaci pierwszego i drugiego miejsca w poszczególnych etapach wybierani będą przez komisję konkursową. 

„Ta wybierze dwie najciekawsze fotografie spośród 100 prac z największą ilością głosów w danym etapie” – informują organizatorzy konkursu.

Kryteria wyboru to oryginalność, kreatywność oraz walory artystyczne zdjęć zgłoszonych do konkursu. Spośród wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa wybierze dwanaście zwycięskich zdjęć, po trzy w każdej z czterech kategorii. 

Ich autorzy otrzymają Nagrody Główne i kalendarz na 2021 rok, w którym znajdą się zwycięskie zdjęcia. Kryteria wyboru to oryginalność, kreatywność oraz walory artystyczne zdjęć zgłoszonych do konkursu.

Głosowanie

Czytelników naszego portalu zachęcamy do oddania głosu na fotografię wykonaną przez Jacka. Można to zrobić na stronie konkurs.natgeotv.com

Głosować można do 6 września, do godz. 23.59.

Fotografia naszego fotografa, Jacka ukazująca wilka o poranku została wyróżniona przez National Geographic Magazine Poland. Pisaliśmy o tym w eFO:

 

National Geographic Magazine Poland wyróżnił zdjęcie fotoreportera eFO

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa