Wiedza w pigułce w skarbówce kolejne spotkanie

Redakcja FO  |   Fakty  |   8 listopada 2019 12:47

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu zaprasza chętnych na kolejne już – bezpłatne szkolenie z cyklu Wiedza w pigułce.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu zaprasza na bezpłatne szkolenie z cyklu Wiedza w pigułce, które rozpocznie się w środę 20 listopada (środa) o godz. 11.

„Podczas szkolenia przedstawimy zmiany w podatku od towarów i usług obowiązujące w 2019 roku” – informuje Paweł Kacorzyk, naczelnik Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu, ul. Plebańska 2, pok. nr 20

Organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie pod numerami telefonu 33 84 66 499 lub 33 84 66 450. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa