Wesoły Smoczek czeka na każdą złotówkę

1 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   31 grudnia 2018

Dariusz Bartosik, prezes Fundacji „Wesoły Smoczek”, apeluje do czytelników Faktów Oświęcim o pomoc dla podopiecznych. Liczy się każda złotówka.

O Darku, który ratował ludzi, potem sam potrzebował pomocy i znów związał swoje życie z pomaganiem innym pisaliśmy na łamach eFO w maju ubiegłego roku. Prowadzona przez niego fundacja zbiera pieniądze na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

W 2019 roku wolontariusze „Wesołego Smoczka” chcą zorganizować wyjazd podopiecznych na kulig do Bukowiny Tatrzańskiej, zajęcia hipoterapii, wakacje w siodle i turnus rehabilitacyjny, a także uroczystą Galę Charytatywną dla Julki ze zbiórką na sprzęt niezbędny dla ratowania życia, kosztujący około 450 tysięcy złotych.

„Nie bądź obojętny, każda złotówka ma znaczenie. Każda wpłata przybliża do realizacji oraz do polepszenia warunków bytowych osób niepełnosprawnych. Dla ciebie to parę złotych dla nas to wielkie wsparcie i mobilizacja do działania. Uśmiech dziecka przybliża nam nieba. Dołóż swoją cegiełkę do budowania zrozumienia i powrotu do normalności” – apeluje Darek Bartosik.

Więcej o Fundacji „Wesoły Smoczek” można przeczytać na fanpage’u organizacji na Facebooku.

Dane do wpłat:
Fundacja „Wesoły Smoczek”
ul. Wczasowa 16, Bolęcin
32-540 Trzebinia
Nr konta 76 2030 0045 1110 0000 0384 4690
KRS 0000494700, REGON 1230418480000

Zobacz również:

Ratował ludzi. Teraz potrzebuje pomocy

 

Komentarze
  • 1 stycznia 2019 13:26

    Dariusz Bartosik

    Szanowny Panie Redaktorze Pawle, bardzo dziękuje za mocny i ciekawy artykuł zamieszczony na łamach FO na tema Fundacji Wesoły Smoczek, moja wdzięczność jest o tyle wielka że na Czytelników jak i mieszkańców Oświęcimia i miejscowości przyległych zawsze można liczyć i być ogromnie wdzięcznym za otwartość serca i portfela 🙂 . W imieniu własnym jak i podopiecznych Fundacji Wesoły Smoczek jeszcze raz bardzo dziekuję i liczę na dalszą owocną współpracę, a wszystkim Czytelnikom i Wielkim Darczyńcom składam staropolskie Bóg zapłać za wsparcie, pamięć i zaangażowanie w dobre dzieło pomocy nasłabszym i opuszczonym. Z całego serca pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję 🙂

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa