Wepchnął matiza do rowu

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   26 kwietnia 2019 11:32

Zrobiło się ciepło i słonecznie, a taka aura powoduje wzrost zdarzeń drogowych. Dzisiejszego poranka w Babicach chevrolet wepchnął matiza do rowu.

Około godziny 5.30 kierowca chevroleta voyagera, 36-letni mieszkaniec Siewierza, jechał ulicą Greglów. Prawdopodobnie podążał zbyt szybko na krętej drodze, gdyż stracił panowanie nad kierownicą.

Samochód zjechał z jezdni i uderzył w bok jadącego z naprzeciwka daewoo matiza, prowadzonego przez 32-latka z województwa warmińsko-mazurskiego. W wyniku zderzenia matiz wpadł do rowu, a jego kierowca wymagał pomocy medycznej.

Ratownicy przewieźli 32-letniego poszkodowanego do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu, gdzie lekarze zajęli się urazem jego ręki.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa