Wędrówka dla dwóch serc. Spotkanie dwóch mundurowych – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   16 sierpnia 2019 09:11

Od jutra Michał będzie miał do pokonania mniej niż sto kilometrów. Śledźcie Wędrówkę dla dwóch serc, bo ta wielkimi krokami Żołnierza zmierza do końca.

W przeddzień Święta Wojska Polskiego podpułkownik Łygan z Jednostki Wojskowej Nil w Krakowie dotarł wieczorem na pole namiotowe na Lubaniu. Prowadzą je Andzia, Asia i Monika, trzy studentki, z których jedna pochodzi z Woli koło Oświęcimia. Przed noclegiem Michał porąbał jeszcze dziewczynom drewno.

 

 

W święto wszystkich żołnierzy, a zatem także w swoje święto, nasz Piechur podążył w stronę kresów Beskidu Sądeckiego. W Jordanowie, gdzie zaplanował nocleg, licznik pokazał, że pokonał 360 kilometrów z pięciuset, które liczy trasa Głównego Szlaku Beskidzkiego.

 

Na Lubaniu dziewczyny skierowały Michała na nocleg do jednego z namiotów. Gdy spojrzeliśmy na tabliczkę przed miejscem…

Opublikowany przez Fundacja "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy" Czwartek, 15 sierpnia 2019

 

Na polu kempingowym, na które trafił w czwartkowy wieczór, na Michała czekała kolejna niespodzianka. Okazało się bowiem, że właściciel pola Damian Wicher, widział Wędrowca Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy na szlaku w Rabce i zastanawiał się, co ten człowiek robi i w ramach jakiej akcji. Wczoraj się dowiedział.

W czasie pogawędki okazało się, że pan Damian ma wiele wspólnego z miastem, w bezpośrednim sąsiedztwie którego mieszka pan Michał. Otóż Damian Wicher jest członkiem Jednostki Strzeleckiej 2004 im. siostry porucznik Eligii Leopoldyny Staweckiej. Było to zatem spotkanie dwóch mundurowych.

W piątkowy poranek nasz Wędrowiec wszedł w swój ukochany Beskid Żywiecki, mając przed sobą jeszcze około 140 kilometrów. Zanim jednak to nastąpi, śledźcie relacje z trzech ostatnich dni Wędrówki dla Dwóch Serc Michała Łygana na rzecz Jagódki i Gabrielka z Oświęcimia.

 

Michał przeszedł w sumie 360 km! Jest w Jordanowie🏔Jutro wkracza w swój ukochany Beskid Żywiecki❤️Finał już w…

Opublikowany przez Fundacja "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy" Czwartek, 15 sierpnia 2019

 

Każdy z Was może uczestniczyć w tym wielkim przedsięwzięciu

Wystarczy wejść na zrzutka.pl by dokonać darowizny lub też tradycyjnym przelewem internetowym wpłacić wpłacić przysłowiową złotówkę na konto MOWP, z przeznaczeniem na pomoc w Jagódce i Gabrielkowi. Numer konta: 66 1540 1115 2084 6046 6185 0003  w tytule należy wpisać “Wędrówka dla Dwóch Serc”. Na obu kontach jest już ponad 13 tysięcy złotych. Wpłat wciąż przybywa, dziękujemy.

zrzutka.pl

 

Zobacz poprzednie dni Wędrówki dla Dwóch Serc:

 

Wędrówka dla Dwóch Serc. Była chwila słabości… pogody

Wędrówka dla Dwóch Serc. PÓŁMETEK – FILM, FOTO

Wędrówka dla Dwóch Serc. 200 kilometrów w nogach Michała

Wędrówka dla Dwóch serc. Kolejne anioły na trasie – FOTO

Wędrówka dla Dwóch Serc i spotkanie z żubrami – FOTO

Wędrówka dla Dwóch Serc. Godzina „0” wybiła o 3.16 – FILMY, FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa