Wędrówka dla Dwóch Serc. PÓŁMETEK – FILM, FOTO

0 Jola Wodniak i Paweł Wodniak  |   Fakty  |   13 sierpnia 2019 18:55

Półmetek zaliczony. Michał Łygan pokonał już połowę 500-kilometrowego Głównego Szlaku Beskidzkiego, w ramach Wędrówki dla Dwóch Serc.

Marsz przebiega zgodnie z planem. Nasz wędrowiec opuścił Beskid Niski, który był najtrudniejszym fragmentem trasy. W tym pasmie górskim musiał się zmagać z dużymi wysokości.

„Najgorsze są zejścia, lubię iść pod górę” – mówi nam Pułkownik z jednostki Nil.

Piechur, maszerujący górskimi szlakami dla Jagódki i Gabriela z Oświęcimia, po pokonaniu Bieszczadów i Beskidu Niskiego wkroczył w Beskid Sądecki. Nie ukrywa, że zmęczenie daje mu się we znaki, ale to uczucie stanowi dla niego jeszcze większą motywację w realizacji zamierzenia. Świadczy o tym chociażby uśmiech, nieznikający z twarzy 45-latka.

Wczoraj okazało się, że człowiek jest silniejszy od butów, w których zamierzał przejść całą Wędrówkę dla Dwóch Serc. Wolontariusze Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy, której ochotnikiem jest Łygan dowieźli mu niezbędne obuwie. Michał odebrał je na szlaku w okolicy Krynicy Górskiej. Do spotkania doszło na przystanku autobusowym, gdzie nasz Żołnierz w towarzystwie „mowpowców” zjadł bułkę z pasztetem i zagryzł oscypkami.

 

Posłuchajcie rozmowy z Michałem:)

Opublikowany przez Fundacja "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy" Wtorek, 13 sierpnia 2019

 

 

Po tym nieplanowanym wcześniej spotkaniu Michał ruszył na szlak, by przejść drugą połówkę zaplanowanej trasy.

Wtorek był dla Michała marszem w deszczu

Choć, jak znamy tego wspaniałego człowieka, to z pewnością cieszył się, że pada, ale tylko z góry. I Bogu za to dziękował. Wędrówka dla Dwóch Serc Michała Łygana na rzecz Jagódki i Gabriela Bartosiewiczów, przyniosła do tej pory darowizny z wysokości 10 776 złotych, które byliście łaskawi z dobroci serca wpłacić poprzez portal zrzutka.pl, a także na konto MOWP (66 1540 1115 2084 6046 6185 0003 z tytułem “Wędrówka dla Dwóch Serc”), dedykowane dla niepełnosprawnego rodzeństwa uroczych maluchów.

 

View this post on Instagram

Od Michała: Jeszcze 3 km i mały relaks, nareszcie przestało padać. Witaj Beskidzie Sądecki, do zobaczenia dziki Beskidzie Mały:) Michał dzisiaj śpi w schronisku na Hali Łabowskiej 🙂 #wedrowkadladwocserc💕 Chcesz wspomóc akcję? Podajemy nr konta: 66 1540 1115 2084 6046 6185 0003 w tytule prosimy wpisać “Wędrówka dla Dwóch Serc”. Możesz też wpłacić tutaj: https://zrzutka.pl/2665g7 Dziękujemy💕💕💕 #wędrówkadladwóchserc #MichałŁygan #mowp #malaorkiestrawielkiejpomocy #pomoc #akcjacharytatywna #poland #góry #mountains #beskidy #glownyszlakbeskidzki #gsb #beskidslaski #mountainlovers #trekking #bestmoments #traveler #moutainlife #moutainsarecalling #neverstopexploring #przygoda #zolnierz #zolnierzcharytatywnie #beskidniski #carpathian

A post shared by Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy (@mowposwiecim) on

 

Poprzednie relacje:

Wędrówka dla Dwóch Serc. 200 kilometrów w nogach Michała

Wędrówka dla Dwóch serc. Kolejne anioły na trasie – FOTO

Wędrówka dla Dwóch Serc i spotkanie z żubrami – FOTO

Wędrówka dla Dwóch Serc. Godzina „0” wybiła o 3.16 – FILMY, FOTO

Wędrówka dla Dwóch Serc – tuż przed godziną „Zero”

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa