Wędrówka dla Dwóch Serc. 200 kilometrów w nogach Michała

0 Jola Wodniak i Paweł Wodniak  |   Fakty  |   12 sierpnia 2019 21:25

Dzisiaj rano Michał minął dwusetny kilometr Głównego Szlaku Beskidzkiego. Właśnie zjadł sądecki żurek, w wykonaniu pań Sabiny i Zosi, które przyjęły go pod swój dach.

Pułkownik Michał Łygan, żołnierz jednostki wojskowej Nil w Krakowie i wolontariusz fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, planując wyprawę podkreślał, że jej cel połączy ze swoimi osobistymi rozmowami z Wszechmogącym.

Ten, doprowadził go dzisiaj do kolejnych aniołów. Tymi stały się Zosia i Sabina, które przyjęły Michał na nocleg i ugościły wieczorną swojszczyzną.

Dzisiaj pokonał 58,71 km

Jutro nasz Żołnierz, pokonujący Wędrówkę dla Dwóch Serc, biegnącą górskimi szczytami, przez pół tysiąca kilometrów, zaliczy półmetek. Opuści Beskid Niski, będący najtrudniejszym etapem marszu na rzecz Jagódki i Gabrielka Bartosiewiczów, dla których tak naprawdę Michał wyruszył w tę ekstremalną trasę.

Oceniając wyczyn Michała pamiętajcie, że nie wychodząc z domu, możecie uczestniczyć w tym wielkim przedsięwzięciu. Wystarczy wejść na zrzutka.pl by dokonać darowizny lub też tradycyjnym przelewem internetowym wpłacić wpłacić przysłowiową złotówkę na konto MOWP, z przeznaczeniem na pomoc w Jagódce i Gabrielkowi. Numer konta: 66 1540 1115 2084 6046 6185 0003  w tytule należy wpisać “Wędrówka dla Dwóch Serc”.

zrzutka.pl

 

Zobacz poprzednie dni Wędrówki dla Dwóch Serc:

Wędrówka dla Dwóch serc. Kolejne anioły na trasie – FOTO

Wędrówka dla Dwóch Serc i spotkanie z żubrami – FOTO

Wędrówka dla Dwóch Serc. Godzina „0” wybiła o 3.16 – FILMY, FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa