Wasze życzenia urodzinowe dla Frania Irzyka – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   17 kwietnia 2019 18:56

Dzisiaj Franio Irzyk kończy siedem lat. Dla przechodzącego właśnie ratującą życie terapię w Meksyku, przekazaliście około 300 kartek z życzeniami.


Przypomnijmy, że chłopiec ze Skidzinia choruje na guza pnia mózgu. Badania i konsultacje wykluczyły możliwość skutecznej operacji Polsce i dlatego rodzice zdecydowali się na leczenie w Meksyku.

Franio otrzymał życzenia urodzinowe i świąteczne. Wszystkie sprowadzały się do jednej kwestii – zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Wiele kartek ich autorzy wykonali własnoręcznie. Są piękne i pomysłowe.

Czytelnicy Faktów Oświęcim przynosili życzenia od serca do Studia Fryzur Cameleon, skąd trafiły do naszej redakcji. Dzisiaj przekazaliśmy je rodzinie Frania. Siedmiolatek jeszcze dzisiaj otrzyma zdjęcia wszystkich kartek.

Redakcja Faktów Oświęcim dołącza się do życzeń przekazanych przez ludzi o wielkich sercach. Franiu, niech Twoje zmagania z chorobą zakończą się tak, jak w przypadku Igora Bartosza, jednego z pierwszych beneficjentów Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy, pod opieką której także się znalazłeś. Igor, także dzięki niezliczonym ludziom dobrej woli, pokonał choróbsko i teraz w pełni, bez ograniczeń (no, chyba poza tymi, nakładanymi przez rodziców) korzysta z życia. Tylko tego, co najlepsze…

 

Franio otrzyma w sumie około 300 kartek i wspaniałą świąteczną pisankę. Fot. Paweł Wodniak

Aktualizacja 18 kwietnia, godz. 8.05:

Na stronie Frania pojawił się dzisiaj wpis:

Witajcie Kochani ♥️wczoraj po raz kolejny sprawiliscie, że poczułem się jak ktoś Zupełnie wyjątkowy♥️♥️

Opublikowany przez Franio Irzyk – walczymy o życie Środa, 17 kwietnia 2019

Opublikowany przez Franio Irzyk – walczymy o życie Środa, 17 kwietnia 2019

 

Zobacz również:

Podaruj kartkę urodzinową Franiowi

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa