W szpitalu powstała poradnia medycyny sportowej

Jan Maciej Tetich  |   Fakty  |   13 stycznia 2021 11:56

W Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu powstała poradnia medycyny sportowej. Sportowcy mają do niej dostęp 2 razy w tygodniu, w sumie przez 6 godzin tygodniowo.

Poradnia mieści się w budynku nr II oświęcimskiej lecznicy, w pokoju nr 7 na pierwszym piętrze. Przyjmuje w niej lekarz medycyny Robert Szyjka, chirurg.

Pacjenci mogą skorzystać z poradni w czwartki w godz. 13.30 – 16.30 i w piątki w godz. 13 – 16. Rejestracja telefoniczna jest czynna pod numerami telefonów 33 844 84 71 i 33 844 82 66 w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 7 – 14, a w środy w godz. 7 – 17.

Z poradnią można też skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem medycynasportowa@szpitaloswiecim.pl

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .