W starostwie zapłacisz telefonem

Jakub Konior  |   Fakty  |   11 stycznia 2017 06:59

W Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu uruchomiono usługę WebPOS Paybynet. Dzięki temu klienci za pomocą aplikacji PeoPay, mogą wygodnie dokonywać płatności w trybie on-line, w tym samym miejscu, w którym złożyli wniosek, bez konieczności stania do okienka kasowego.

WebPOS Paybynet to internetowy odpowiednik terminala płatniczego. Usługa ma umożliwić uproszczenie realizowanego dotychczas procesu wnoszenia opłat. Urzędnik, który przyjmuje od klienta wniosek, po zalogowaniu się do systemu wpisuje kwotę opłaty administracyjnej i zatwierdza płatność. Klient ma tylko potwierdzić transakcję na swoim smartfonie.

Pierwsi z takiej funkcjonalności mogą skorzystać osoby załatwiający sprawy w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami, oraz Wydziale Komunikacji i Transportu.

Proces wnoszenia opłat ma być prosty i intuicyjny. System ma znacznie zwiększyć komfort i wygodę obsługi klienta, który już nie będzie musiał przechodzić do punktu kasowego, aby później wrócić z potwierdzeniem zapłaty.

Dzięki płatnościom on-line urzędnicy chcą zoptymalizować swój czas pracy.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa