W sobotę turniej w Kętach dla dzieciaków

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Piłka nożna  |   5 stycznia 2017

W sobotę 7 stycznia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach odbędzie się VIII edycja charytatywnego turnieju piłki nożnej.Do zdobycia między innymi koszulka Roberta Lewandowskiego.

Wydarzeniu, którego nadrzędnym celem jest wsparcie podopiecznych kęckiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej, towarzyszyć będzie szereg atrakcji dla kibiców.

– Swój udział potwierdziła właśnie drużyna Ruchu Chorzów z kapitanem Rafałem Grodzickim na czele – informują organizatorzy. – To jednak nie koniec niespodzianek. Podczas turnieju zobaczymy też zmagania zespołu, który stworzą byli czołowi strzelcy naszej ekstraklasy w składzie z Ireneuszem Jeleniem i Adrianem Sikorą.

W ramach imprezy organizatorzy przewidzieli między innymi licytacje koszulek znanych klubów i sportowców. Obiektem pożądania z pewnością będzie koszulka klubowa z podpisem Roberta Lewandowskiego, którą sam zainteresowany przekazał na aukcję.

– Okazuje się, że o turnieju słychać również na Wyspach Brytyjskich, w Leicester oraz w Warszawie, skąd swoje klubowe koszulki dosłali inni reprezentanci Polski; Bartosz Kapustka i Michał Pazdan – cieszą się organizatorzy.

Na licytacji nie zabraknie także niespodzianki dla fanów siatkówki. Już od godziny 13 będzie można wylicytować między innymi złoty medal 2015/2016 i koszulkę zespołu Mistrza Polski, Chemika Police. Oprócz tych najcenniejszych na aukcję zostaną przeznaczone także m.in. trykoty Wisły Kraków, Ruchu Chorzów, Pogoni Szczecin, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Górnika Zabrze, GKS Katowice czy Michała Firkta, bramkarza hokejowej drużyny Unii Oświęcim.

Na spotkaniu będą między innymi: Podbeskidzie Bielsko-Biała, Ruch Chorzów, Football Project, Hejnał Kęty Oldboy, Druga Strona. Swoje drużyny stworzą także znani z boisk ekstraklasy Maciej Sadlok, Maciej Iwański czy wychowanek Niwy Nowa Wieś – Bartłomiej Dudzic. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 9.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa