W Przeciszowie ranna jedna osoba – FOTO – AKTUALIZACJA

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   10 marca 2018

Piątkowy wypadek w Przeciszowie rozpoczął serię niebezpiecznych zdarzeń drogowych na traktach powiatu oświęcimskiego. Piszemy o nich w eFO.

O wczorajszym zdarzeniu na drodze krajowej nr 44 pisaliśmy w Faktach Oświęcim w informacji „Zderzenie i ruch wahadłowy w Przeciszowie”, chwilę po tym, gdy do niego doszło.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 32-letni mieszkaniec Janowic jechał ulicą Oświęcimską i najechał na tył peugeota, prowadzonego przez 59-latkę z Przeciszowa.

Zespół ratownictwa medycznego zabrał do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu kierującą osobówką. W akcji ratunkowej, którą prezentujemy na zdjęciach, poza pogotowiem ratunkowym uczestniczyli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przeciszowie, Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu i policjanci z oświęcimskiej drogówki.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa