W niektórych szkołach są już lekcje

0 Paweł Wodniak  |   Edukacja,Fakty  |   24 kwietnia 2019 16:20

W miejskich szkołach podstawowych w Oświęcimiu zaczynają się lekcje. Decyzje o zawieszeniu strajku zapadają indywidualnie w każdej placówce.

Do prowadzonych przez samorząd przedszkoli rodzice przyprowadzili dzisiaj 300 dzieci. W mieście nie strajkują tylko dwa przedszkola – Siódemka na ulicy Słowackiego i Osiemnastka na Nideckiego.

„W szkołach podstawowych powoli uruchamiane są zajęcia edukacyjne. Wszystkie placówki prowadzone natomiast zajęcia opiekuńcze na świetlicach czy boiskach szkolnych” – podaje Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcimia.

W stolicy powiatu szkołą, której nauczyciele nie podjęli strajku, jest Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa