• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

W niedzielę manifestacja w obronie wolnych mediów w Oświęcimiu

Reklama

W niedzielę o godzinie 19 na Rynku Głównym w Oświęcimiu odbędzie się kolejna manifestacja pod hasłem „Wolne Media, wolni ludzie, wolna Polska!”.


Będzie to kolejny protest wobec lex TVN w mieście nad Sołą. Organizatorzy zapraszają wszystkich, jednak szczególnie liczą na młodych ludzi, których zabrakło na oświęcimskim rynku we wtorek, gdy protestowali mieszkańcy ponad stu polskich miast.

Zobacz również:


https://faktyoswiecim.pl/fakty/oswiecim-w-obronie-tvn-tvn24-i-wolnych-mediow-film/