Reklama
27 czerwca 2026, sobota
W niedzielę manifestacja w obronie wolnych mediów w Oświęcimiu
- Paweł Wodniak
- 14 sierpnia 2021
- 13:43
Reklama
W niedzielę o godzinie 19 na Rynku Głównym w Oświęcimiu odbędzie się kolejna manifestacja pod hasłem „Wolne Media, wolni ludzie, wolna Polska!”.
Będzie to kolejny protest wobec lex TVN w mieście nad Sołą. Organizatorzy zapraszają wszystkich, jednak szczególnie liczą na młodych ludzi, których zabrakło na oświęcimskim rynku we wtorek, gdy protestowali mieszkańcy ponad stu polskich miast.
Zobacz również:
https://faktyoswiecim.pl/fakty/oswiecim-w-obronie-tvn-tvn24-i-wolnych-mediow-film/