W Kętach drzewo spadło na samochód

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   11 grudnia 2017

Strażacy ochotnicy i zawodowi 10 razy interweniowali dzisiaj do godz. 19.30 w związku z silnym wiatrem. W Kętach drzewo spadło na samochód z dwójką ludzi.

W tym czasie ratownicy działali w Kętach, Bulowicach i Polance Wielkiej. Starszy kapitan Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu, poinformował o dwóch najpoważniejszych zdarzeniach.

O godzinie 17.18 w Kętach na ulicy Żeromskiego drzewo spadło na fiata punto, którym podróżowały dwie osoby. Kierowcy i pasażerowi nic się nie stało, ucierpiał jedynie samochód.

Z kolei w Polance Wielkiej na ulicy Leszczynowej podmuch wiatru zerwał dach z budynku gospodarczego. Do incydentu doszło o godz. 19.08.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa