W Brzeszczach zginął 61-letni rowerzysta

Redakcja FO  |   Fakty  |   11 września 2019 21:03

Ofiarą dzisiejszego wypadku w Brzeszczach jest miejscowy 61-letni rowerzysta. Potrącił go mercedesem z naczepą 63-letni obywatel Niemiec.

Policjanci dokonali kolejnych, lecz wciąż wstępnych ustaleń okoliczności w jakich doszło do tej tragedii. Wynika z nich, że kierowca ciężarówki skręcając potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę, który zginął na miejscu.

Dokładne przyczyny tego wypadku, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, wyjaśnią funkcjonariusze z komisariatu w Brzeszczach.

 

Zobacz również:

Śmierć nadjechała mercedesem

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa