Volkswagen T4 trafił do schroniska – FOTO

0 Jola Wodniak  |   Fakty  |   20 września 2018 16:11

Volkswagena T4 przystosowanego do przewozu zwierząt otrzymało od starostwa schronisko dla zwierząt OTOZ Animals w Oświęcimiu.

Samochód ma być wykorzystywany przez pracowników podczas interwencji, a także do przywożenia zagubionych zwierząt do schroniska lub transportu zwierzaków do lecznicy.

“Cudowni ludzie z otwartymi sercami, kochający zwierzęta wszelakiej maści. Bardzo Wam dziękuję za wszytko co robicie, niech ten skromny dar Powiatu w postaci używanego samochodu służy Wam i Waszym podopiecznym jak najdłużej – powiedział Zbigniew Starzec, starosta oświęcimski.

Adriana Wrzesińska, kierownik OTOZ Animals zapewnia, że przekazany samochód bardzo się przyda. Schronisko posiada jeden pojazd, ale ze względu na dużą liczbę wyjazdów do weterynarza czy telefonów od mieszkańców o porzuconych zwierzętach, które błąkają się po drogach i po które trzeba pojechać, drugi samochód jest niezbędny.

Samochód do tej pory służył na potrzeby Powiatowego Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu.

To nie koniec potrzeb schroniska, więcej:

Pomóżcie zwierzętom przetrwać zimę

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa