Utrudnienia w parkowaniu samochodów

Redakcja FO  |   Fakty  |   23 stycznia 2020 09:58

Kierowcy samochodów powinni się uzbroić w cierpliwość. Parking przy ulicy Bulwary w Oświęcimiu będzie częściowo wyłączony z ruchu, a na Zamkowej całkowicie niedostępny.

„Organizacja obchodów 75. rocznicy oswobodzenia KL Auschwitz-Birkenau i miasta Oświęcimia spod okupacji Niemiec Hitlerowskich spowoduje zamknięcie lub ograniczenie miejsc postojowych na parkingach w Starym Mieście” – informuje Katarzyn Kwiecień, rzeczniczka prasowa Urzędu Miasta w Oświęcimiu.

Od godziny 20 w niedzielę 26 stycznia do godz. 20 w poniedziałki 27 stycznia parking przy ul. Bulwary będzie częściowo niedostępny, a parking przy ul. Zamkowej zostanie zamknięty.

 

Zobacz również:

Oświęcim uczci 75. rocznicę oswobodzenia miasta spod okupacji

Drugi stopień alarmowy BRAVO w Małopolsce

Rozporządzenia w związku z organizacją 75. rocznicy wyzwolenia obozu

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa