Utrudnienia na drodze w Grojcu – FILM

1 Jola Wodniak  |   Fakty  |   14 września 2018 14:16

Cierpliwością powinni się wykazać kierowcy poruszający się dzisiaj przez Grojec. Mieszkańcy gminy Oświęcim protestują na drodze wojewódzkiej numer 948.

Na ulicy Beskidzkiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Jagiellończyka mieszkańcy Grojca domagają się chodników, świateł i ograniczenia prędkości. Protestują wchodząc co chwile na przejście dla pieszych i chodząc po nim jednorazowo przez pięć minut.

Taki stan rzeczy potrwa do godziny 19.

Utrudnienia drogowe w Grojcu

Cierpliwością powinni się wykazać kierowcy poruszający się dzisiaj przez Grojec. Więcej o proteście mieszkańców: https://goo.gl/nWw1JF

Opublikowany przez Fakty Oświęcim / Utrudnienia drogowe FO Piątek, 14 września 2018

Obserwuj Fakty Oświęcim / Utrudnienia drogowe FO

 

Komentarze
 • 15 września 2018 12:33

  Janusz Gryzelko

  Akcja w Grojcu pod hasłami:
  Nadmierna prędkość STOP – bezpieczeństwo na drodze Oświęcim – Kęty
  ŻĄDAMY ŚWIATEŁ – bezpieczeństwo na skrzyżowaniu
  ŻĄDAMY CHODNIKÓW – bezpieczeństwo pieszych
  ma na celu zwrócenie uwagi wszystkim tym którzy nie widzą potrzeb przy obecnym zadaniu „Rozbudowa DW 948 Oświęcim – Kęty i DW 949 Brzeszcze – Osiek” wprowadzania dalszych rozwiązań gwarantujących BEZPIECZEŃSTWO mieszkańcom, kierowcom, użytkownikom ruchu drogowego. W celu doinformowania wszystkich czytelników podział środków przy obecnej inwestycji za ponad 34 mln złotych rozkłada się następująco: 33 mln złotych skorzysta gmina Kęty, Osiek, mieszkańcy Gminy Oświęcim skorzystają na poziomie niecałego 1 mln złotych.
  Dziękuję osobom tym obecnym, tym których nie było a nas wspierają, Policji za zabezpieczenie akcji. Dziękuję kierowcom tym cierpliwym i tym mniej za zrozumienie naszych postulatów.
  Janusz Gryzełko organizator legalnego zgromadzenia

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa