Utrudnienia drogowe w Przeciszowie

Redakcja eFO  |   Fakty  |   26 lipca 2021 11:28

Od środy 28 lipca kierowcy powinni się liczyć z utrudnieniami drogowymi w Przeciszowie. Zamknięta będzie ulica Podlesie.

Ulica Podlesie będzie nieprzejezdna  od skrzyżowania z ul. Sosnową do skrzyżowania z ul. Krakowską i ul. Oświęcimską. To konsekwencja rozpoczęcia trzeciego etapu przebudowy drogi powiatowej nr 1895K.

Objazd dla kierowców poruszających się na trasie Przeciszów – Dwory Drugie poprowadzony będzie przez Oświęcim, czyli drogą krajową nr 44, drogą wojewódzką nr 933 – ul. Chemików oraz drogą powiatową nr 1895K – ulicami Zwycięstwa i Nadwiślańską.

 

 

„Z uwagi na długość objazdu, na zamkniętym dla ruchu odcinku drogi poza ruchem pojazdów budowy, służb oraz komunikacji zbiorowej warunkowo dopuszczony zostanie dojazd do wszystkich posesji na terenie miejscowości Las i Przeciszów” – tłumaczy Adam Obidziński z firmy Eurovia, generalnego wykonawcy inwestycji.

Obidziński zastrzegł, że w związku z przyjętą w projekcie technologią wzmacniania istniejącej podbudowy jezdni, konieczne będzie okresowe całkowite zamykanie dla ruchu wspomnianego odcinka drogi.

„Za powstałe utrudnienia wykonawca przepraszamy i prosimy mieszkańców o wyrozumiałość” – dodaje Adam Obidziński.

 

Modernizacja traktu ma zakończyć się w październiku.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .