Utrudnienia drogowe w Przeciszowie

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   7 września 2021 10:58

Dzisiaj rozpoczęły się prace drogowe na odcinku ulicy Podlesie w Przeciszowie. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

Drogowcy rozpoczęli roboty związane z frezowaniem i korytowaniem starej nawierzchni na odcinku od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z ulicą Okrężną.

„W trakcie prac nie będzie możliwości przejazdu za wyjątkiem dojazdu do przylegających posesji. Pozostałych kierowców prosimy o korzystanie w tym czasie z wyznaczonego objazdu przez Oświęcim, alternatywnej drogi przez Przyręb lub ulicy Jazowej. Po zakończeniu dziennej działki robót przejazd w miarę możliwości będzie przywracany” – tłumaczy Adam Obidziński, inżynier budowy Eurovia Polska.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .