Utrudnienia drogowe podczas Jesieni Oświęcimskiej

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   20 września 2018 19:35

Jesień Oświęcimska rozpocznie się jutro w grodzie nad Sołą. W związku z trzydniową imprezą kierowców czekają pewne utrudnienia w sercu miasta.

Już dzisiaj nieprzejezdna była północna pierzeja Rynku Głównego w Oświęcimiu, biegnąca wzdłuż kamienicy Ślebarskich, w której swoją siedzibę ma miejscowy wymiar sprawiedliwości.

Jak poinformował Fakty Oświęcim Marek Tarnowski, naczelnik wydziału promocji w miejscowym magistracie, tak będzie do piątku do godziny 17.

Później organizatorzy imprezy wyłączą z ruchu drogowego cały rynek. Po zakończeniu koncertów w niedzielę pierzeje południowa, zachodnia i wschodnia znów staną się przejezdne.

Droga wzdłuż wspomnianej kamienicy Ślebarskich będzie udrożniona po demontażu sceny w poniedziałkowe przedpołudnie.

O atrakcjach Jesieni Oświęcimskiej piszemy w eFO w zapowiedzi opublikowanej pod tytułem „Krzywa Alternatywa i Golec uOrkiestra podczas Jesieni Oświęcimskiej”.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa