Upojona alkoholem jechała rowerem

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   26 października 2015 15:18

42-letnia grojczanka jechała rowerem. Ponieważ jazda przypominała slalom, kobietę zatrzymali policjanci. Alkosensor pokazał ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Funkcjonariusze policji byli na nocnym patrolu. Radiowóz przejeżdżał ulicą Kasztanową w Grojcu. O godzinie trzeciej nad ranem mundurowi dostrzegli rowerzystkę, która jechała środkiem drogi, jednak nie była w stanie utrzymać prostego toru jazdy. Postanowili ją zatrzymać.

Rowerzystka była w stanie upojenia alkoholowego. Ledwo trzymała się na nogach. Policjanci poddali ją badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Alkosensor pokazał 3,23 promile. Po interwencji stróże prawa nie mogli zostawić kobiety w miejscu, gdzie ją zatrzymali. Upojonej 42-latce mogło się bowiem coś stać. Postanowili zatem, że oddadzą ją pod opiekę rodzinie.

Wniosek o ukaranie niebawem trafi do oświęcimskiego sądu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .