Unitki bez tajemnic – wyliczanka z UKHK Unia Oświęcim

Katarzyna Pułkownik  |   Fakty,Hokej  |   11 grudnia 2016 07:00

W naszym cyklu cotygodniowych spotkań z hokeistkami UKHK Unia Oświęcim, dziś spotkamy się z Aleksandrą Krzemień, bramkarką grającą z numerem 95.

 

Dowiemy się, dlaczego zdecydowała się na uprawianie tej dyscypliny sportu, a nie innej. Poznamy jej wady i zalety, a także inne pasje. Wszystkie artykuły z wyliczanką – TUTAJ.

Pseudo w szatni – Jolanta, Jolcia.

Moja pasja poza hokejem to… Fitness, trening funkcjonalny na własnym ciężarze ciała. Jakiś czas temu będąc osobą mocno przy kości trafiłam na siłownię, co zaowocowało spadkiem wagi i pogłębianiem fitnessowych pasji takich jak chociażby kurs International FACTS Instructor (Functional And carefoul training). Po prostu zakochałam się z fitnessie i wysiłku fizycznym.

Jak nauczyłaś się jeździć na łyżwach? Mój Tata był kiedyś hokeistą, później trenerem hokeja. To on od najmłodszych lat zabierał mnie na lodowisko – na mecze i treningi. Pamiętam, że często przesiadywałam w boksie gdy tata trenował. Obserwowałam zawodników  i czekałam z niecierpliwością na koniec treningu bo potem tata ubierał mi łyżwy na nogi i uczył mnie jeździć. Można powiedzieć, że pół życia spędziłam na lodowisku.

Trafiłam do drużyny… Od zawsze chciałam grać w hokeja. W końcu w 2010 roku udało mi się przekonać rodziców aby pozwolili mi grać.

Oprócz hokeja inny sport, który lubię to? Lubię praktycznie wszystkie sporty drużynowe. Uwielbiam oglądać mecze reprezentacji polski (nie ważne jaka dyscyplina).

Wymarzony klub hokejowy – Gram w nim: UKHK Unia Oświęcim.

Ulubiony zawodnik hokejowy – Henrik Lundqvist.

Trzy rzeczy najważniejsze w życiu – Rodzina, przyjaciele, pasje (dalsze ich rozwijanie).

Ulubiona książka – Nie mam jednej ulubionej.

Ulubiony film –  Igrzyska śmierci.

Ulubiony zespół muzyczny –  Nie mam jednego ulubionego ale głównie  lubię polskie zespoły.

Ulubiona potrawa –  Pierogi z serem na słodko mojej cioci 😀

Moja największa wada – Nieśmiałość.

Moja największa zaleta – Wytrwałość, jak sobie postawie cel to wytrwale dążę do jego realizacji.

W życiu chcę… Być szczęśliwa, robić to co lubię, nie zatracić się w codziennych obowiązkach. Mieć czas na swoje przyjemności.

Wymarzona podróż -Ciepłe morze, piaszczysta plaża, słońce, cisza spokój, z dala od zgiełku, leżak i zimny drink z palemką 😀 hahaha

Największy życiowy sukces – To że się nie poddałam i dalej walczę o wymarzoną siebie (a jeszcze trochę walki mam).

Wolna czy zajęta?  Ogólnie to bardzo zajęta ale po pracy i treningach udaje mi się znaleźć trochę wolnego czasu 😉

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa