Unia i Soła z wizytą u prezydenta – FOTO

Marcin Cichowski  |   Fakty,Piłka nożna  |   4 sierpnia 2016 19:39

Przed nowym sezonem piłkarskim Prezydent Miasta Oświęcim spotkał się z KS Soła Oświęcim i MKP Unia Oświęcim.

Janusz Chwierut, prezydent Oświęcimia spotkał się z Magdaleną Ciżbok, prezeską Klubu Sportowego Soła Oświęcim oraz Jerzym Jaroszem, prezesem Miejskiego Klubu Piłkarskiego Unia Oświęcim.

Prezydent podziękował zawodnikom, trenerom, działaczom tych klubów za osiągnięte wyniki i życzył im wielu sukcesów w kolejnym sezonie w nowych szczeblach rozgrywek – relacjonuje spotkanie Maria Płachta z oświęcimskiego magistratu. – W dowód uznania prezydent przekazał na ręce prezesów naszych klubów piłkarskich komplety strojów sportowych.

KS Soła Oświęcim dzięki zajęciu trzeciego miejsca w rozrywkach III Ligi zapewniła sobie udział w rozgrywkach zreformowanej III Ligi. W nowym sezonie będą w grupie, w której występują drużyny z województw lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego a także małopolskiego.

– Na stadionie na plantach będziemy mogli zobaczyć między innymi takie zespoły jak Motor Lublin czy Stal Rzeszów – dodaje Maria Płachta.

Natomiast drużyna MKP Unia Oświęcim uzyskała w ostatnim sezonie awans z klasy okręgowej do IV Ligi. Po 14 latach klub Unii Oświęcim powrócił do tego szczebla rozgrywek.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa