Unia i Podhale zagrają dla Lenki Kożuch

Redakcja eFO  |   Fakty,Hokej  |   11 października 2019 06:00

W niedzielę 13 października Re-Plast Unia Oświęcim podejmie u siebie drużynę Podhala Nowy Targ. Drużyny zagrają w niedzielę dla Lenki Kożuch.

Po środowym meczu z Kadrą U23 oświęcimianie zajmują czwarte miejsce w tabeli PHL z dorobkiem 17 punktów.  Emocji z pewnością nie zabraknie.

„Mamy również nadzieję że kibice dopiszą i licznie przybędą na halę lodową przy ul. Chemików 4, by dopingować biało-niebieskich oraz wspomóc niespełna dwuletnią Lankę Kożuch z podoświęcimskich Dworów Drugich, która walczy o życie” – mówi Paweł Kram, prezes Oświęcimskiego Sportu S.A.

 

Każdy może jej pomóc pokonać „kraba” – jak nazywają raka dzieci na oddziale onkologii. Na kurację protonową potrzeba co najmniej 200 tysiące złotych.

Dziewczynka niknie w oczach, jest kłębkiem bólu, ale dzielnie znosi chemioterapię. Polscy lekarze nie dają jej wielkich szans na całkowite pokonanie guza mózgu. Cała nadzieja w specjalistach z kliniki w Niemieckim Essen. Niestety, koszty leczenia tam przerastają możliwości finansowe rodziny Kożuchów.

„Dlatego nie bądźmy obojętni i wspomóżmy choć drobnymi datkami podczas niedzielnego spotkania. Wolontariusze z Małej Orkiestry Wielkiej pomocy będą wraz z puszkami już od g.16. Gramy i pomagamy” – apeluje Paweł Kram.

Bilety na to spotkanie są już dostępne na stronie internetowej jarmarkpodhalanski.pl oraz w biurze klubu na lodowisku. W niedzielę kasy czynne od godz. 16. Początek spotkania o godz. 17.

„Wszystkich gorąco zapraszamy do dopingowania i pomagania Lence” – dodaje prezes.

 

Zobacz więcej:

Góralskie Serce zagra dla Lenki Kożuch

Lenkę zaatakował potwór. Pomóżmy jej go zwalczyć – FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa