Ulicą Mayzla (w sezonie) nie przejedziesz

Redakcja FO  |   Fakty  |   29 maja 2020 08:00

W sobotę oświęcimski magistrat zamyka dla ruchu kołowego ulicę Mayzla. Ma to ułatwić poruszanie się mieszkańcom i turystom po Starym Mieście.

Przypomnijmy, że ulica nosząca imię zasłużonego burmistrza Oświęcimia, prowadzi od kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny do zachodniej pierzei Rynku Głównego. Wkrótce na wjeździe na ten trakt pojawią się kwietniki. Miasto zapewnia, że samochody z zaopatrzeniem będą mogły wjechać na ulicę Mazyla, a jej zamknięcie nie wpłynie na ograniczenie miejsc parkingowych.

„Zamknięcie ulicy ułatwi mieszkańcom, turystom, gościom korzystanie z rynku, czy kawiarni” – informuje Katarzyna Kwiecień, rzecznika prasowa Urzędu Miasta Oświęcimia.

Ulica będzie nieprzejezdna do końca października.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa