Ukradli paliwo. Ktoś ich rozpoznaje? – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   11 października 2017

Dwóch złodziei paliwa poszukują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, ukazujące kradzież.

W obu przypadkach zgłoszonych w stolicy powiatu metoda działania sprawców była taka sama. Podjechali niebieskim volkswagenem IV na kradzionych tablicach rejestracyjnych przed dystrybutor. Kierowca pozostawał w gotowości za kierownicą.

Pasażer wychodził z samochodu i tankował paliwo do baku oraz do kanistra znajdującego się z tyłu samochodu. Następnie mężczyźni bez wizyty w kasie odjeżdżali ze stacji.

Do pierwszej kradzieży doszło 31 sierpnia na BP przy ulicy Legionów, a do drugiej 15 września na stacji Crab przy ulicy Nideckiego. Wartość skradzionego paliwa wynosi 1,5 tys. zł.

Prowadzący dochodzenie apelują wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciu, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numerem telefonu 33 847 52 80 lub z numerem alarmowym 997. Policjanci zapewniają anonimowość.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa