Ukradł Nikona za trzy tysiące. Ktoś go rozpoznaje? – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   18 kwietnia 2018 11:26

Policja poszukuje złodzieja, który w galerii handlowej w Brzeszczach ukradł aparat fotograficzny. Prezentujemy zdjęcia z monitoringu.

Do kradzieży doszło 14 marca w brzeszczańskiej galerii handlowej. Dzisiaj policja przesłała wizerunek mężczyzny, podejrzanego wyniesienie ze sklepu aparatu fotograficznego Nikon o wartości blisko trzech tysięcy złotych.

Ponieważ dotychczasowe czynności dochodzeniowe nie doprowadziły do ujęcia sprawcy, kryminalni z Komisariatu Policji w Brzeszczach apelują o pomoc do naszych czytelników.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, widocznego na zdjęciach, policjanci proszą o kontakt z brzeszczańskim komisariatem pod numerem telefonu lub z dowolną jednostką policji pod numerem alarmowym 997.

„Zapewniamy anonimowość” – podkreśla aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Oświęcimiu.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa