• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Uderzył osobówką w tira i wpadł do rowu - FOTO

Reklama

W środę po południu na ulicy Andrychowskiej w Rudzach samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem siodłowym z naczepą.

Wstępne ustalenia pokazują, że 51-latek z Osieka zjechał hyundaiem na lewy pas ruchu i uderzył w kabinę dafa wiozącego naczepę, prowadzonego przez 61-latka z Biłgoraja w województwie lubelskim. Po kraksie osobówka wpadła do przydrożnego rowu. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Zespół ratownictwa medycznego (ZRM) zabrał kierowcę hyundaia do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu, gdzie przechodzi badania. Wypadek w Rudzach

Samochód osobowy po zderzeniu wpadł do rowu. Fot. Policj