Ucieczki z Auschwitz. Weź udział w sesji edukacyjnej

Paweł Wodniak  |   Edukacja,Fakty  |   25 kwietnia 2022 15:53

Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście (MCEAH) organizuje sesję edukacyjną „Ucieczki z KL Auschwitz”.

Projekt zaplanowany na 12 maja MCEAH przygotowuje w trybie hybrydowym. Zajęcia stacjonarne poprowadzi w swoim audytorium w budynku tzw. Starego Teatru przy ulicy Leszczyńskiej 15 w Oświęcimiu, a transmisję poprzez platformę Zoom.

Zainteresowani wezmą udział w wykładzie historycznym na temat ucieczek więźniów z obozu, pokazie fragmentów nagrań wypowiedzi byłych więźniów i warsztatach edukacyjnych (tylko uczestników stacjonarnych) na temat pomocy mieszkańców ziemi oświęcimskiej więźniom obozu.

Udział w sesji jest bezpłatny. Zgłoszenia przy użyciu formularza online należy przesyłać do 10 maja 2022 roku.

Formularz zgłoszeniowy udziału stacjonarnego.

Formularz zgłoszeniowy udziału zdalnego.

Program sesji:

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .