Trzypoziomowy basen w domu ludowym w Grojcu – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   6 stycznia 2016 12:53

Na strychu domu ludowego w Grojcu w środę pękła rura. Woda lała się z góry przez trzy poziomy. – To jest Armagedon. Mamy tutaj trzypiętrowy basen – powiedział nam w środę wczesnym popołudniem Albert Bartosz, wójt gminy Oświęcim.

Informację otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Zalaniu uległa biblioteka gminna i miejscowe przedszkole.
– Nie wiem jeszcze w jakim stanie jest ośrodek zdrowia – zaznacza wójt.

Kiedy zakręcono wodę, można było przystąpić do ewakuacji budynku. Na miejsce przybyło kilka zastępów z Ochotniczych Straży Pożarnych w Grojcu, Porębie Wielkiej, Oświęcimiu i Włosienicy oraz z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Także mieszkańcy sołectwa przyszli do domu ludowego, by wraz ze strażakami przenosić sprzęty, urządzenia i wyposażenie z zalanych pomieszczeń do sali widowiskowej, do której woda nie doszła.

Na razie trudno ocenić jakiekolwiek straty. Przyjdzie na to czas, gdy poznamy wszystkie zniszczenia – kończy Albert Bartosz.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .