Trzy rozbite samochody – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   15 stycznia 2020 14:50

Jedna poszkodowana osoba i trzy rozbite samochody to efekt dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło na drogach powiatu oświęcimskiego.

Dzisiaj rano kierowca bmw wyjeżdżał ze swojej posesji na ulicę Kościuszki w Kętach. 55-latek, włączając się do ruchu, wymusił pierwszeństwo przejazdu na skodzie, za kierownicą którego siedziała 42-letnia mieszkanka powiatu bielskiego.

Doszło do zderzenia samochodów, w wyniku którego kierująca skodą trafiła na badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło także wczoraj na ulicy Zatorskiej w Podolszu. 19-latek z powiatu chrzanowskiego jechał zbyt szybko i w pewnym momencie stracił panowanie nad fiatem bravo, którego prowadził.

Młody człowiek zjechał z jezdni, uderzył w ogrodzenie posesji i w betonowy mostek. W tym przypadku nikomu nic się nie stało, a sprawca niebezpiecznego zdarzenia dostał mandat i punkty karne.

Policjanci apelują o rozsądek za kierownicą, gdyż wśród przyczyn zdarzeń drogowych królują lekceważenie przepisów drogowych, niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, a także nieuwaga i pośpiech.

 

Z kolizji w Podolszu kierowca wyszedł bez szwanku. Fot. Policja

Rozbite samochody na ulicy Kościuszki w Kętach. Fot. Czytelniczka eFO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa