Trzy ranne osoby w zderzeniu dwóch samochodów – FOTO

0 Jan Maciej Tetich  |   Fakty  |   12 sierpnia 2018

Dwa samochody osobowe zderzyły się na niebezpiecznym zakręcie na ulicy Fabrycznej w Oświęcimiu. Trzy ranne osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę na mokrej i śliskiej od deszczu drodze krajowej numer 44.

57-letni mieszkaniec Gliwic na niebezpiecznym zakręcie tuż przez Włosienicą nie zapanował nad fiatem punto, którego prowadził. Wpadł w poślizg i zderzył się z citroenem, a następnie wjechał w betonowe ogrodzenie posesji.

Na miejsce zdarzenia natychmiast wyruszyły dwa zespoły pogotowia ratunkowego, zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej we Włosienicy i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu oraz dwa patrole policji.

W czołowo-bocznym zdarzeniu samochodów obrażeń ciała doznali obaj kierujący i pasażer citroena. Trafili do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Droga była zablokowana, a ruch służby kierowały objazdem przez Monowice. Dokładne okoliczności tego wypadku ustalą policjanci z Komendy Powiatowej w Oświęcimiu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa