Trzy kolizje w gminie Kęty. Jeden z uczestników poszukiwany

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   6 listopada 2018

Policjanci szukają uczestnika jednej z trzech kolizji drogowych, do których doszło w poniedziałek w gminie Kęty. Liczą, że sam zgłosi się do komisariatu.

Wspomniana kolizja zdarzyła się o godzinie 16.30 na skrzyżowaniu ulic Jana Kantego i Ogrodowej. Policjanci ustalili wstępnie, że 27-letni mieszkaniec gminy, kierujący motocyklem honda, w sposób kontrolowany przewrócił jednoślad na jezdnię. Wykonał ten manewr, by uniknąć zderzenia ze skręcającym w lewo czerwonym renaultem megane.

Funkcjonariusze, chcąc wyjaśnić szczegóły tego zdarzenia, apelują do kierowcy wspomnianego samochodu, by zgłosił się do Komisariatu Policji w Kętach. Proszą też o kontakt ewentualnych świadków tej kolizji.

Do kraksy doszło także w Bielanach na ulicy Piastowskiej. W tym przypadku kobieta kierująca fiatem stilo nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu peugeotowi, prowadzonemu przez mieszkankę Nowej Wsi. W zderzeniu uszkodzeniu uległy nie tylko oba samochody, ale także słup oświetleniowy.

Z kolei w Nowej Wsi na ulicy Oświęcimskiej mieszkaniec gminy Kęty zjechał fiatem bravo na lewy pas ruchu i bocznie zderzył się z ciężarowym manem, prowadzonym przez kierowcę z województwa podkarpackiego.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa