Kończy się budowa sali gimnastycznej w Kętach Podlesiu – FILM

0 Marcin Cichowski  |   Fakty  |   18 maja 2018

Zbliża się do etapu końcowego budowy sali gimnastycznej w Kętach Podlesiu wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną z zagospodarowaniem przyległego terenu, instalacjami i przyłączami.

Firma budowlana wykonuje roboty budowlane związane w budową sali gimnastycznej z trybunami składanymi o wymiarach wewnętrznych boiska 22,75 m na 34,40 m wraz z zapleczem socjalno-magazynowym, pomieszczeniami gospodarczymi i technicznymi. Kubatura projektowanej budowy wynosi 13.785,00 metrów sześciennych.

Projektowany obiekt połączono łącznikiem z istniejącym budynkiem szkoły. Ponadto zaprojektowano pomieszczenia towarzyszące takie jak szatnie, sanitariaty, magazyn sprzętu gimnastycznego i sportowego, pokój trenera, siłownię/salę fitness, kotłownię oraz pomieszczenia techniczne i gospodarcze. Zaplecze sali gimnastycznej przewidziano dla czterech grup i przystosowano dla osób niepełnosprawnych.

Post sponsorowany:

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa