Tragedia na krajówce. Zginęła 70-latka – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   23 sierpnia 2019 11:31

Minionej nocy na drodze krajowej nr 44 w Zatorze w wypadku drogowym zginęła 70-latka, mieszkająca w gminie Przeciszów. Prawdopodobnie wracała z pracy.

Do tragicznego zdarzenia doszło na alei 1 Maja. Policjanci na razie wstępnie ustalili jego okoliczności. Z ustaleń tych wynika, że 70-latka przechodziła przez jezdnię. W tym momencie potrącił ją opel astra, którego prowadził 23-letni mieszkaniec Wadowic.

Mimo akcji reanimacyjnej, podjętej przez ratowników medycznych, życia kobiety, która, jak ustaliliśmy, prawdopodobnie wracała z pracy, nie udało się uratować.

Śledztwo w sprawie wypadku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .